THERMAL INKJET (TIJ)

       Viajet L Serisi

 
 
Endüstriyel Hızda Termal Inkjet Performansı

Viajet tarafından etkinleştirilmiş çok yönlü ve güçlü bir baskı yönetimi platformu sunan yeni L - Serisi yazıcılar, daha önceki termal inkjet sistemlerinden neredeyse iki kat daha hızlı şekilde dakikada 60m / dak'ın (200 feet) üzerinde gerçek baskı çözünürlüğü (600 x 600 dpi) sağlar. L - serisi hem gözenekli hem de gözenekli olmayan yüzey uygulamaları için ve aynı zamanda tüm zorlu katmanlar için uygun mürekkebe sahip olup, termal transfer baskı ve Continuous Inkjet'e karşın çok uygun maliyetlidir. Gelişmiş gözenek tasarımı mürekkep tüketimi maliyetlerini azaltır ve çalışma süresini artırır. Geçiş, yeni bir kartuş eklemek kadar kolaydır. Hiçbir bakım ve tamir gerektirmez. Geliştirilmiş verimlilik, basit!

Viajet Yazıcı kontrol modülü, bir ya da birkaç üretim hattı veya paketleme yerleri boyunca çoklu yazıcılar için mesajları ve ayarlarını yönetir. Önceden biçimlendirilmiş ve yapılandırılabilir sayaçlar, toplu kontroller, kullanıcı tanımlı metin alanları ve barkod sembolojilerinin kapsamlı seçimi, mesaj oluşturma ve seçimini sezgisel bir dokunmatik ekran arayüzü ile kolaylıkla yapar. ERP / MRP / WMS sistemleri ile sorunsuz entegrasyonu kodlama hatalarını azaltmaya yardımcı olur. Viacode'un uygulamada genişletilebilir oluşu da en iyisidir. Viajet sistem yatırımınızı güvende tutarak ihtiyaç halinde başka yazıcıkafalar veya baskı teknolojileri eklemeye olanak sağlar.

Her bir kafa için 2"e kadar yüksek çözünürlüklü görüntü
Kolay dokunmatik ekran arayüzü
Birçok renkte gözenekli ve gözeneksiz mürekkep
Bir yada birkaç kafa için ölçeklendirilebilir çözüm

 

MPERIA KONTROL PLATFORMU

THERMAL INKJET (TIJ)
     Matthews
       Viajet L Serisi


YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK
     Matthews
       Viajet T Serisi

VALF JET (DOD)
     Matthews
       Viajet V Serisi

PRINT & APPLY
     Weber
       LA 4050
       LA 5300
       LA 4050P Palet Etiketleme

APLİKATÖRLER
     Weber
       Alpha Compact

LAZER

ETİKET - RİBON
       Etiket
       Ribon

 
Anasayfa   |   Şirket Profili   |   Ürünler   |   Teknolojiler   |   Teknik Destek   |   Sektörünüz & Çözümümüz   |   Referanslar&Uygulamalar   |   İletişim

2017 © 869TR TÜRKİYE'DE KODLAMANIN ADRESİ | YASAL UYARI