PRINT & APPLY

       LA 4050P PALET ETİKETLEME

 
 
Sürekli veya sabit palet etiketleme: LEGI-Air 4050 P özellikle Sürekli veya sabit palet etiketleme sistemleri için tasarlanmıştır. Sistem hız, güvenlik, uygulama alanları, ölçü ve servis kolaylığı ile ilgili bir çok avantajı sunmaktadır.

İki taraflı etiketleme
LEGI-AIR 4050 P bir paletin iki bitişik yüzünün etiketlenmesine imkan vermektedir. Uygulamaya bağlı olarak dakikada 7 palete kadar işlem yapılabilir. Değişken veriler (örneğin metin, barkod veya logo) uygulama prosedüründen once etiketler üzerine kusursuz ve okunaklı olarak basılır. Patenti alınmış olan bu süreç çok emniyetlidir: örneğin, elektrik kesintisi durumunda palet geriye çekilir. Bu şekilde yaparak, eğer uzatılmış olan uygulama kolu ile temas ederse, çubuk otomatik olarak kolu yolun dışına iter.

Esneklik
Geniş salınım kolunun 400 mm yarıçapına bağlı olarak değişen boyutlardaki ürünler etiketlenebilir. Hava ile bastırıp sıkıştırma sayesinde LEGI AIR 4050 P iç bükey veya dış bükey şekilli ürünler dahil olmak üzere esnek etiket kutularını ve diğer tip ambalajları etiketleyebilir. Simetrik tasarıma bağlı olarak akla gelebilir her türlü kurulum pozisyonunda etiketleme mümkündür. 1000 X 800 X 1200 mm (U X G X Y ) ebatlarındaki kompakt boyutlar, mevcut ürün ortamı içerisinde kolay birleşime imkan verir.

Servis Kolaylığı
LEGI-AIR 4050 P içerisinde, bir sonraki servis zamanını zamanında kullanıcıya bildiren bir dahili sayaç bulunmaktadır. Bireysel parçaların örneğin aşınmaya bağlı olarak kolay ve hızlı bir şekilde yenisi ile değiştirilmesi de modüler yapıya bağlı pratik bir özelliktir. Örneğin baskı modülü yalnızca 5 vida ve 2 kablo ile değiştirilebilir.
 

MPERIA KONTROL PLATFORMU

THERMAL INKJET (TIJ)
     Matthews
       Viajet L Serisi


YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK
     Matthews
       Viajet T Serisi

VALF JET (DOD)
     Matthews
       Viajet V Serisi

PRINT & APPLY
     Weber
       LA 4050
       LA 5300
       LA 4050P Palet Etiketleme

APLİKATÖRLER
     Weber
       Alpha Compact

LAZER

ETİKET - RİBON
       Etiket
       Ribon

 
Anasayfa   |   Şirket Profili   |   Ürünler   |   Teknolojiler   |   Teknik Destek   |   Sektörünüz & Çözümümüz   |   Referanslar&Uygulamalar   |   İletişim

2017 © 869TR TÜRKİYE'DE KODLAMANIN ADRESİ | YASAL UYARI